OnFire-Gaming Counter-Strike
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OnFire-Gaming Counter-Strike

The Best GamePlay!
 
ИндексНачална страницПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Банат за хак ?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
tacc

tacc


Брой мнения : 6
Points : 10
Join date : 08.11.2012
Age : 28
Местожителство : Lovech

Банат за хак ? Empty
ПисанеЗаглавие: Банат за хак ?   Банат за хак ? I_icon_minitimeЧет Ное 08 2012, 21:40

name: tacc
ip:85.14.55.200
demo: skype: rapara94 там ще го пратя защото не дава да се слагат линкове
server:dust2
Искам банат ми да бъде премахнат и ми обяснете при положение , че ме гледаше защо ме банна някакви келеши само го караха да ме бане и той реши да го направи ... Very Happy смятай за какво говорим scratch оправете си админите и повече да не се повтаря и вижте също ла*ната който цяла вечер се ебаваха с мен Mad само ме карат да се разправям с глупости да се регистрирам тука да давам демота да обяснявам тъпотии....


Последната промяна е направена от tacc на Пет Ное 09 2012, 11:50; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
tacc

tacc


Брой мнения : 6
Points : 10
Join date : 08.11.2012
Age : 28
Местожителство : Lovech

Банат за хак ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Банат за хак ?   Банат за хак ? I_icon_minitimeЧет Ное 08 2012, 21:51

хахахахха самият sobiesky ме е банал смятай ...
Върнете се в началото Go down
HoNdA

HoNdA


Брой мнения : 57
Points : 70
Join date : 22.10.2012
Age : 31
Местожителство : Burgas

Банат за хак ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Банат за хак ?   Банат за хак ? I_icon_minitimeПет Ное 09 2012, 09:39

Приятел ако искаш банна ти да бъде премахнат първо ще се наложи да си оправиш линка към "dox.bg" за да можем да го прегледаме .... също така ти предлагам да се успокойш .. ще прегледаме демото и ще преценим дали си бил хак или не .... ако всичко е окау бана ти ще бъде премахнат..
Върнете се в началото Go down
https://onfire-gaming.bulgarianforum.net
tacc

tacc


Брой мнения : 6
Points : 10
Join date : 08.11.2012
Age : 28
Местожителство : Lovech

Банат за хак ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Банат за хак ?   Банат за хак ? I_icon_minitimeПет Ное 09 2012, 10:23

не ми дава да слагам линкове за това напиши www
dox
.bg и само сложи / и копирай този код който сам написал и ще те прати при демото за теглене
Върнете се в началото Go down
HoNdA

HoNdA


Брой мнения : 57
Points : 70
Join date : 22.10.2012
Age : 31
Местожителство : Burgas

Банат за хак ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Банат за хак ?   Банат за хак ? I_icon_minitimeПет Ное 09 2012, 11:41

Това е линка за демото : [Only admins are allowed to see this link]

Свалям го и ще го прегледам!
Върнете се в началото Go down
https://onfire-gaming.bulgarianforum.net
tacc

tacc


Брой мнения : 6
Points : 10
Join date : 08.11.2012
Age : 28
Местожителство : Lovech

Банат за хак ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Банат за хак ?   Банат за хак ? I_icon_minitimeПет Ное 09 2012, 11:45

skype: rapara94 намери ме да ти го пратя
Върнете се в началото Go down
SoBiEsKy

SoBiEsKy


Брой мнения : 39
Points : 83
Join date : 22.10.2012

Банат за хак ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Банат за хак ?   Банат за хак ? I_icon_minitimeПет Ное 09 2012, 16:24

ем не знам може да съм объркал и не преи тоя спам по темата ! ама като те гледах постояно както си вървиш спираш чакаш глава и продължаваш
EDIT: Аве пич ся ти чета темата що напрао не се махнеш? кво ме интересува ти с кои се расправяш игра 10 дена беше човека които фраг не фащаше от изведнъш зеха да не те трепят хаха и ся и тема за админ ми пускаш ся спецялно за хора като тебе ше напрая и тема с ИЗИСКВАНИЯ за да станеш админ айде бегаи
Върнете се в началото Go down
tacc

tacc


Брой мнения : 6
Points : 10
Join date : 08.11.2012
Age : 28
Местожителство : Lovech

Банат за хак ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Банат за хак ?   Банат за хак ? I_icon_minitimeПет Ное 09 2012, 21:21

първо не ми дръж сметка как съм играел и какво при условие , че не играя с хак и имам демо за доказателство и също аз имам така наречения SOUND и слушам от къде ми идват от теб разбирам, че за да играя в твоя сървър трябва да съм бот и ако може дръж приятният тон Smile ако имаш някакво достойнство то поне ми изгледай демото то нали ти си страшното про което и толкова разбира нали и първо ако съм играел с хак няма като малоумен да пиша тука да ми махате бана и демо да искам да видите ?!?!? Mad

и къде си ме виждал ти, че ще казваш, че преди не съм фащал фраг имам и още демота от сървъра ти как ги цепя и тях ще пратя като трябва и друго да кажа лично мнение с толкова не разбрани админи и също слаби да подчертая не бях се разправял на кво основание ме банваш за хак при условие, че не съм и ще твърдиш обратното без покритие? поне дай доказателство или най- лесно е да кажеш е да той е хак банах го няма кво да се разправям това, че ти не можеш не означава същото и за другите значи аз искам само да оспея да докажа обратното на това което си мислите вие и после и да ми махнете бана не очаквайте, че ще ви играя в големия сървър повече просто исках като човек да се оплача за тъпият бан благодаря Smile :*


SKYPE: rapara94
чакам някой да ме намери!
Върнете се в началото Go down
HoNdA

HoNdA


Брой мнения : 57
Points : 70
Join date : 22.10.2012
Age : 31
Местожителство : Burgas

Банат за хак ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Банат за хак ?   Банат за хак ? I_icon_minitimeПет Ное 09 2012, 22:24

Значи аз лично изгледах "демото" и по това което видях установявам , че не си използвал хак. Явно колегата както виждам че е казал по горе се е подвел което е нормално всеки човек може да сбърка в преценката си понякога... Няма смисъл да спорите и да се карате за глупости , банна ти така или иначе ще бъде премахнат защото е очевидно че не играеш с хак...

Вече от тука нататъка ти си решаваш дали да играеш в нашите сървъри или не , просто не искам да виждам излишни коментари и цинизми.. все пак никой от нас не ги толерира тези работи!

Успех и приятна игра
! LOCK
Върнете се в началото Go down
https://onfire-gaming.bulgarianforum.net
Sponsored content





Банат за хак ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Банат за хак ?   Банат за хак ? I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Банат за хак ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
OnFire-Gaming Counter-Strike :: Сметище :: Кошче-
Идете на: