OnFire-Gaming Counter-Strike
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OnFire-Gaming Counter-Strike

The Best GamePlay!
 
ИндексНачална страницПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Трябва ми помощ :s

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
BornToBeWild

BornToBeWild


Брой мнения : 1
Points : 3
Join date : 23.10.2012
Age : 27
Местожителство : Cayman Islands

Трябва ми помощ :s Empty
ПисанеЗаглавие: Трябва ми помощ :s   Трябва ми помощ :s I_icon_minitimeЧет Ное 01 2012, 15:20

Искам да си направя собствено лого на ЦС, но не знам как.. някой може ли да ми помогне?
Върнете се в началото Go down
SoBiEsKy

SoBiEsKy


Брой мнения : 39
Points : 83
Join date : 22.10.2012

Трябва ми помощ :s Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ми помощ :s   Трябва ми помощ :s I_icon_minitimeЧет Ное 01 2012, 16:06

За тази работа ти трябват минималните умения с програмата Photoshop, но ако не разбираш виж попитай някои твои приятел дали разбира ако ли не има саитове които са специално за поръчки в тази насока разгледай в интернет и ще намериш
Върнете се в началото Go down
HoNdA

HoNdA


Брой мнения : 57
Points : 70
Join date : 22.10.2012
Age : 31
Местожителство : Burgas

Трябва ми помощ :s Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ми помощ :s   Трябва ми помощ :s I_icon_minitimeПет Ное 02 2012, 16:40

Както ти е казал колегата самото лого се прави с Фотошоп или просто си теглиш някой лого което ти харесва от нета и го променяш с пейнт , но зада го приложиш в CS там вече ще ти е нужна друга програма която в момента немога да се сетя как се казваше , най-добре се порови из гоогле може да ти свърши повече работа.
Върнете се в началото Go down
https://onfire-gaming.bulgarianforum.net
B-Ready




Брой мнения : 2
Points : 2
Join date : 28.10.2012

Трябва ми помощ :s Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ми помощ :s   Трябва ми помощ :s I_icon_minitimeПон Ное 05 2012, 16:11

Аз лично ползвах тази програма [Only admins are allowed to see this link] . Много лесно се работи с нея и така... Smile

affraid
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Трябва ми помощ :s Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ми помощ :s   Трябва ми помощ :s I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Трябва ми помощ :s
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
OnFire-Gaming Counter-Strike :: Counter Strike 1.6 :: Помощ-
Идете на: