OnFire-Gaming Counter-Strike
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OnFire-Gaming Counter-Strike

The Best GamePlay!
 
ИндексНачална страницПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 За админите

Go down 
+5
SoBiEsKy
B-Ready
HoNdA
PLezlLa ;pp
Opa Gangnam Style
9 posters
АвторСъобщение
Opa Gangnam Style




Брой мнения : 3
Points : 9
Join date : 25.10.2012

За админите  Empty
ПисанеЗаглавие: За админите    За админите  I_icon_minitimeЧет Ное 01 2012, 12:27

Предлагам админите да не пишат в зелено и да не им пише че са админи защото ако има хакове да не го махат още като влезем
Върнете се в началото Go down
PLezlLa ;pp

PLezlLa ;pp


Брой мнения : 18
Points : 24
Join date : 23.10.2012
Age : 26
Местожителство : Montana

За админите  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За админите    За админите  I_icon_minitimeЧет Ное 01 2012, 22:12

Аз пък НЕ съм съгласна.. Просто като влезем няма да пишем и така Smile Малко е глупаво,но по - добре да си остане този зелен цвят.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/plezlLaaa
HoNdA

HoNdA


Брой мнения : 57
Points : 70
Join date : 22.10.2012
Age : 31
Местожителство : Burgas

За админите  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За админите    За админите  I_icon_minitimeПет Ное 02 2012, 16:36

И аз не съм много съгласен да не пишем в зелено , просто можем да обмислим друг вариан да махнем префиксите.. и всички админи само да пишат в зелено без да пише пред името им какъв вид админ е. Но и това като цяло трябва да се обсъди с целия екип.
Върнете се в началото Go down
https://onfire-gaming.bulgarianforum.net
B-Ready




Брой мнения : 2
Points : 2
Join date : 28.10.2012

За админите  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За админите    За админите  I_icon_minitimeПон Ное 05 2012, 16:09

HoNdA написа:
И аз не съм много съгласен да не пишем в зелено , просто можем да обмислим друг вариан да махнем префиксите.. и всички админи само да пишат в зелено без да пише пред името им какъв вид админ е. Но и това като цяло трябва да се обсъди с целия екип.
Най-добрият вариант е да сложим пак spyadmin. Плъгина дава възможност на админите, чрез команда в чата (/spy) или в конзолата (amx_spyadmin) да се превърнат в играчи и да нямат никакви права - при повторно написване на командата, отново ставате админи.

Относно зеленият чат - добре е да си го има, защото при пълен сървър всеки пише като луд и е добре админите да се различават по някакъв начин.

affraid
Върнете се в началото Go down
HoNdA

HoNdA


Брой мнения : 57
Points : 70
Join date : 22.10.2012
Age : 31
Местожителство : Burgas

За админите  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За админите    За админите  I_icon_minitimeПон Ное 05 2012, 16:24

B-Ready написа:
HoNdA написа:
И аз не съм много съгласен да не пишем в зелено , просто можем да обмислим друг вариан да махнем префиксите.. и всички админи само да пишат в зелено без да пише пред името им какъв вид админ е. Но и това като цяло трябва да се обсъди с целия екип.
Най-добрият вариант е да сложим пак spyadmin. Плъгина дава възможност на админите, чрез команда в чата (/spy) или в конзолата (amx_spyadmin) да се превърнат в играчи и да нямат никакви права - при повторно написване на командата, отново ставате админи.

Относно зеленият чат - добре е да си го има, защото при пълен сървър всеки пише като луд и е добре админите да се различават по някакъв начин.

affraid

Аз съм съгласен с "B-Ready" относно "plugina /spy\"" и мисля че и другите ще са съгласни , просто трябва да се прибера в нас след 1 седмица и ще го приложим! Smile
Върнете се в началото Go down
https://onfire-gaming.bulgarianforum.net
SoBiEsKy

SoBiEsKy


Брой мнения : 39
Points : 83
Join date : 22.10.2012

За админите  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За админите    За админите  I_icon_minitimeВто Ное 06 2012, 12:35

Деазнам аз съм За с това да не се пише в зелено всеки 2тори пубер само това иска оха ти кои си що пишеш в зелено и други. Ама то си е и някак си децко тва с зеленото и там тия работи или пък тва с командата да станеш играч че после пак да пишеш да станеш админ епфф.... Такива филми до сега не съм виждал ама си оставам против зеленото, бях го казал даже и в скаипа че тва е ... Не знам вие си решавате Smile ама поне тва ТЕАМ, ПРО, и тия работи да се махнат че то ацки ненужната работа тва си е допълнителна газария за админите тия смс виповете да пишат в зелено аз не искам да пиша в зелено ама не съм само аз в сървърите !
Върнете се в началото Go down
drif7aaa




Брой мнения : 5
Points : 9
Join date : 14.11.2012

За админите  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За админите    За админите  I_icon_minitimeЧет Ное 15 2012, 21:12

И аз сум ЗА
Върнете се в началото Go down
PLezlLa ;pp

PLezlLa ;pp


Брой мнения : 18
Points : 24
Join date : 23.10.2012
Age : 26
Местожителство : Montana

За админите  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За админите    За админите  I_icon_minitimeСря Ное 21 2012, 17:02

И аз съм съгласна с B-Ready ! Smile И ще е добре,ако го направим така.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/plezlLaaa
6Lqp

6Lqp


Брой мнения : 5
Points : 3
Join date : 26.10.2012

За админите  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За админите    За админите  I_icon_minitimeПет Ное 23 2012, 17:35

Абее /spy не е решение, защото като го напишеш ти маxа всички флагове, демек не можеш да банваш, кикваш etc. и тлябва да го пишем по 1500000 пъти... каквото реши @HoNdA Smile
Върнете се в началото Go down
Unstappoble

Unstappoble


Брой мнения : 13
Points : 7
Join date : 31.08.2013

За админите  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За админите    За админите  I_icon_minitimeПон Сеп 02 2013, 20:31

аз съм За плугина spyadmin !
Върнете се в началото Go down
I>P Merlin <3

I>P Merlin <3


Брой мнения : 12
Points : 18
Join date : 23.08.2013

За админите  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За админите    За админите  I_icon_minitimeЧет Сеп 05 2013, 10:37

Админите треея да пишат само с @ и теамчат . Демек админтеамчат. tongue 
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





За админите  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За админите    За админите  I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
За админите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Правила на админите
» Изисквания и Правила за админите !

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
OnFire-Gaming Counter-Strike :: Сметище :: Кошче-
Идете на: